Ponowne otwarcie wystawy „Jidysz między Norwegią a Polską” – Oslo 3.09.2015

Ponowne otwarcie wystawy „Jidysz między Norwegią a Polską” – Oslo 3.09.2015

Po warsztatach na przełomie lipca i sierpnia oraz ekspozycji wystawy w Synagodze Pod Białym Bocianem niezwykle miło nam poinformować, że już za parę dni:

W czwartek, 3 września o godzinie 11:00 w HL-Senteret (Centrum Studiów nad Holokaustem i Mniejszościami Religijnymi w Oslo) w Norwegii odbędzie się ponowne otwarcie naszej wystawy „Jidysz między Norwegią a Polską”.

Ponownie zaprezentowane zostaną prace stworzone we Wrocławiu na przełomie lipca i sierpnia podczas warsztatów prowadzonych przez Yoava Rossano. W programie wernisażu przewidziane jest również podsumowanie dotychczasowych działań w ramach projektu „Jidisz far ale czyli Jidysz dla wszystkich. Promowanie wiedzy o kulturze i języku jidysz w Polsce i w Norwegii”, odbędzie się również specjalny występ muzyczny. Wielu artystów zaangażowanych w stworzenie wystawy weźmie udział w wydarzeniu.

Informacja dla wszystkich tych, którzy akurat będą na początku września w Oslo – wstęp na wydarzenie jest wolny, zapraszamy w imieniu naszym oraz HL-Senteret w Oslo.

  • a3_NO_druk-page-001

Sierpień 31, 2015